על העבודה

"הטעות הגדולה ביותר שאנשים יכולים לעשות היא לא לנסות להתפרנס מהדברים שגורמים להם הכי הרבה שמחה" – מלקולם פורבס

במסע הבריאות האופטימית, אנו עוברים דרך מקום העבודה. זו שאנו מקדישים לה חלק כה נכבד מחיינו.
ובכן, מה אתם אומרים על העבודה שלכם? האם היא מעוררת שמחה וכל בוקר מחדש אתם מייחלים כבר להגיע אליה? או שמא רק המחשבה עליה במוצאי שבת מוציאה מכם אנחה קורעת לב?
אם עבודתכם מספקת אתכם, אתם כבר במחצית הדרך אל הבריאות המאושרת. אם, לעומת זאת, אתם מתקשים למצוא בה הנאה כלשהי ומחכים בכיליון עיניים לפנסיה – ואין דרך לשנותה מבפנים, עליכם לקום וללכת. רגע, רגע, עד לכאן אני יכולה לשמוע את זעקות השבר! מה יהיה? ממה אתפרנס? אין לי ברירה, איך אפשר לייעץ משהו כל כך לא אחראי וכו'. טוב, נו, לא מדובר מהיום למחר אלא כמובן, רק עם תכנון מחושב של המהלך, אבל, כן, בהחלט לעזוב. לא נועדתם להיות עבדים של העבודה. שום סיבה בעולם אינה מחייבת אתכם באמת לסבול במקום שאתם לא אוהבים. האומללות הרי לא תישאר מוגבלת לתחומי העבודה, אלא תחלחל לכל היבט בחייכם – למערכות היחסים, לתחביבים, לכל הנאות החיים הקטנות ובעיקר לבריאותכם הנפשית והגופנית.
עולם האפשרויות הולך ומתרחב. התקשורת המדהימה שמספק האינטרנט יכולה להפגיש אתכם עם אינספור אפיקי תעסוקה מעניינים ומשתלמים. לשם כך, נחוץ אומץ – ללכת מהמוכר והידוע אל הלא ידוע והלא ודאי. זה הזמן לייצר סינפסות חדשות. האם תוכלו רק להתחיל לגשש בנושא?

מלאכה סינפטית שבועית: כתבו מה אתם מרגישים ביחס לעבודתכם ומה ניתן לעשות בנידון. לשם השעשוע, בדקו במודעות הדרושים ובאינטרנט אלו עבודות הייתם יכולים ורוצים לעשות

נשלח ב מסרים