ד"ר דינה אייזן

ד"ר דינה אייזן
ד"ר דינה אייזן – קידום בריאות אופטימית" בוגרת ביה"ס לרפואה בתל אביב מומחית ברפואת משפחה מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב מחברת הספר "מסע אל ממלכות פנימיות" מנחה סדנאות לחשיבה אופטימית מרצה בנושאי הומור, בריאות ושמחת חיים אני נשואה לדני, חבר נעוריי, ואמא לעמי ומיה המהווים עבורי מקור השראה ושמחה. אני גרה על גבעה יפהפייה בשם תמרת שבעמק יזרעאל.

הייתי רופאת משפחה במשך כחמש עשרה שנה. בשנת 2001 עזבתי את עבודתי במרפאה כדי לנסות למצוא דרכים שיובילו לריפוי אמיתי ומלא. ריפוי כזה שממלא אותנו בשמחת חיים פשוטה, שמחה מעצם הקיום. ושמחת חיים, לא מלמדים באוניברסיטה. חיפשתי איפה כן וזה הוביל אותי לקרוא מאות ספרים בנושא, ללמוד בעשרות קורסים (רפואה סינית לרופאים, קינסיולוגיה, אינטליגנציה רגשית, קבלה, ג'ין שין ג'יוטסו, מדיטציה טרנסנדנטלית, הנחיית קבוצות) ולהשתתף בסדנאות שונות ומשונות (רייקי, אנרגיה אוניברסאלית, פתיחה בקלפי טארוט, תקשור, איי אם, מסטרי, מספרי סיפורים, דרמה, קרמיקה ועוד כאלה שלא נעים להזכיר….).

התנסיתי מספר שנים בקבוצות 12 הצעדים לגמילה מהתמכרויות (ראו סיפור אישי) ובשנים האחרונות אני מרצה על כוחו המרפא של ההומור ועל בריאות אופטימית, לומדת ומלמדת את החומר של ימימה – חשיבה הכרתית. הגעתי להבנה שכל הדרכים מובילות אל עצמנו – חזרה פנימה אל עוצמתנו האישית וכוחות הריפוי שבנו. את "סינפסות" הקמתי עם חברתי הטובה מימי האוניברסיטה, על מנת להעביר את מה שלמדנו שתינו, כל אחת בדרכה. אם תרצו, מדובר ברפואת הרגשות שהתרופות שלה אופטימיות, ותופעות הלוואי – שמחת חיים ושלווה נפשית.

עם התגית:
נשלח ב אודות