ספר

ספר חדש – "הגוף האופטימי" – הדרך לגוף בריא מכוחה של הנפש

אני רציתי את הגוף הנפלא של נעוריי בחזרה. רציתי לחזור לרוץ, לקפוץ, לשחק כמו בשנות התיכון, כשרגליי היו נושאות אותי לאן שאחפוץ וליבי פעם במרץ וסיפק לשריריי ולמוחי את כל הדם שרק ביקשו. שיחקתי טניס, רצתי אחרי כדורים (כי לא שיחקתי מי יודע מה), אכלתי ושתיתי כל מה שרציתי, ישנתי מעט וקמתי מאוחר. 

עברו השנים. בגיל 40, מצאתי את עצמי מתנהלת בגוף כבד (שקלתי כמה עשרות קילוגרמים מעל המשקל הרצוי), עייף, מגושם, מתנשף ו…עצוב. הייתי מובסת.

עד שהתגלה לי הקשר בין מחשבותיי ורגשותיי לבין גופי הפיזי. הבנתי שכדי להשיב אלי את גופי הבריא, היפה והאופטימי, עלי לשנות את עולמי הפנימי. 

הספר הזה מכיל את התובנות והמחשבות שהחזירו אותי למשקל שפוי (השלתי 35 קג' מגופי לפני עשרים שנה שלא חזרו יותר). הוא מכיל עצות ומרשמים מבית המרקחת של הרופא הפנימי שבנו – כמו שמחת חיים ושלווה נפשית, שתי התרופות הטובות בעולם לשמירה על גוף בריא ומלא חיים.   

"מסע אל ממלכות פנימיות"

מחיר מיוחד – 60 ש"ח כולל משלוח!
לרכישה התקשרו 050-8643141
או באמצעות מילוי הפרטים בצור קשר

ספר הלוקח אותנו חזרה פנימה, אל עצמנו. פרק אחרי פרק נגלים לעינינו מרחבים בתוכנו, מקומות שאולי כבר שכחנו. הספר מבקש להזכיר שהחיים נחווים מבפנים ורק שם אנו מפרשים את המציאות החיצונית.

בספר נעשה היכרות עם תאי העצב במוחנו וכיצד הם מפרשים את המסרים המתקבלים
דרך חמשת החושים. נעקוב אחרי האקסונים, המשדרים של תאי העצב, בדרכם לנקודת
המפגש ביניהם, במקום הקרוי סינפסה.
שם מתבצעת ההתמרה המופלאה בין המציאות הנתפסת ל…משמעות שאנו נותנים לה.
מחשבות, מילים, תמונות – מייצרות תפיסת עולם הנראית לנו "אמיתית", כי המוח לא מבדיל בין דמיון למציאות.

מסע אל ממלכות פנימיות
הספר מופיע גם במהדורה באנגלית

english
מוזמנים לעיין בחלק מהפרק על הסטרס מתוך הספר מה שנבחר לחשוב ולומר – ייקבע כיצד ייראו החיים בעיני עצמנו.
מוחנו מגיב בשמחה למחשבות חיוביות וניתן "לשכנעו" בקלות שהחיים טובים, מול המתרחש החיצוני. הפלא הוא שניתן לעצב את המוח כרצוננו, לאורך כל החיים!
הספר מציע טיול בממלכות פנימיות בהן החיים נחווים במלואם, בשלווה ובקבלה. אין צורך בדרכון, לא צריך לטוס מוקדם בבוקר או לבזבז כסף בדיוטי פרי. הכול כלול.
בספר תקבלו מפה ובה דרכים יישומיות, פשוטות וקלות כדי להגיע לסינפסות נבונות המעניקות את הטעם האמיתי לחיים. הספר מוביל לגילוי המקום הפנימי, מקום יציב ואוהב, שאינו מתרגש מול אירועי החיים השונים.
מטרתם של הכלים המוצעים בספר זה היא להגדיל את השלווה הנפשית ושמחת החיים האישית למען עצמנו בריאותנו ולמען קיום עולם טוב יותר לנו ולילדינו. עולם שטוב לחיות בו.לרכישה התקשרו 050-8643141
או באמצעות מילוי הפרטים בצור קשר

תושבי ירושלים מוזמנים גם ליצור קשר עם רחלי, נציגתנו בבירה, ולרכוש את הספר דרכה – 052-5803006

הספר נרכש כמתנה ל- 100 מעובדי קופת חולים בחיפה…ועוד אלפי קוראים מאושרים כבר נהנו ממנו.

קצת מהמשובים על הספר:

קראתי בשקיקה את ספרך, נכון, איננו מכירים די הצורך כדי שאביע את התרשמותי מקריאת ספרך אך יחד עם זאת מתוך הרושם שעשית עלי כאישיות מסבירה פנים, חברית, מגלה פתיחות ונגישות, ניכר ממך שהנך משמחת את הזולת.
על כן נישא תפילה: מי ייתן ואת ספרך יקראו רבים, מי ייתן ואנשים ירצו לשנות ולהשתנות וללכת במסע המיוחד של דרך חיים משמעותית של שמחה ובריאות.

"תודה על הספר המרתק והמאתגר שרכשתי וקבלתי אותו ביום שישי.
מרגע שהתחלתי לקרוא בו איני עוזבת אותו כל הזדמנות מרתקת אותי לגלות עוד נושאים מעניינים.
תודה על פתיחות הלב ודוגמאות האישיות.
בברכה של יישר כוח" – נורית.

"סיימתי את הספר. מדהים, מדהים!! זה ספר עם המון שכל. הכל חכם. ספר שמדבר על מה שכולנו חושבים, על מה שלכולנו מציק,על כל מה שעושה לנו טוב, בקיצור,על כל מה שעושה את היומיום שלנו. דינה נותנת היבטים רבים של תובנות וגם את ההיבט הרפואי שהוא מרתק. אני מרגישה חצי רופאה עכשיו..
(להבדיל משאר ספרי הפסיכולוגיה והעידן החדש שאין עומק כזה של הסברים). החיבור בין הגוף, המחשבה והרגש מאד מובן ומוסבר להפליא.
הספר קריא וכתוב בהומור דינאי, הציטטות נפלאות. למדתי ממנו הרבה. קראתי עשרות ספרים בנושאים האלה וכולם מדברים על אותם רעיונות, דינה מביאה זוויות נוספות ומשמעותיות ומעבר להסברים יש שיטות וכלים ישימים, אין רק תיאוריה. יש גישה ובמקביל יש את העצות איך ליישם אותה.
כבר לקחתי לא מעט רעיונות לעבודה עם מתאמנים שלי, שבכל עמוד ראיתי כל אחד מהם (ובשפתה של דינה לא ראיתי את עצמי, כי פשוט אצלי כבר הכל מושלם).
לדעתי, זהו ספר חובה בכל בית וכדאי לקרוא אותו יותר מפעם אחת.
העברתי המלצה חמה לרשימת התפוצה שלי ולכל מי שאני אוהבת כדי שיבורך בשעות הקריאה האלה, כפי שבורכתי אני"

"דינה יקרה,
הספר שלך הוא מלאכת מחשבת. שילוב אופטימלי של מוח ימין ושמאל.
גם בהיר, מדויק, אמין, מדעי וגם אישי, נוגע, מרגש, מעורר השראה.
הקטעים המוקדשים לעובדות מדעיות, סקירה של הספרות והפניה למחקרים עדכניים, כתובים בצורה בהירה ומובנת לכל, ויחד עם זה לא נופלים להפשטת יתר ושומרים על דיוק מדעי, זה שילוב שלא קל להשיגו.
הקטעים המוקדשים לעבודת מודעות והתפתחות אישית מעוררים השראה וכתובים כך שידברו גם לאנשים בתחילת דרך ההתפתחות האישית שלהם, וגם למתקדמים יותר.
השילוב של סיפורים אישיים, ציטטות, בדיחות וסיפורים מוסיף צבע עסיסיות ועניין.
עשית עבודה נפלאה!!!
הכנסתי את הספר לרשימת הספרים עליהם אני ממליצה בקורסים שלי.
תודה על כל ההשקעה"

כתיבת תגובה